Konvice rychlovarná nerezová Tefal KI170D40 Express II 1,7 l

ico Výprodej
ico Náš tip
img
konvice-rychlovarna-nerezova-tefal-ki170d40-express-ii-1-7-l-34192.jpg konvice-rychlovarna-nerezova-tefal-ki170d40-express-ii-1-7-l-34193.jpg
 

Varná konvice Tefal Express uspokojí i tu nejpočetnější a nejnáročnější rodinu. Díky jejímu velkému objemu 1,7 l uvaříte dostatek vody i pro velkou skupinu lidí.

Cena s DPH 799 Kč
Běžná cena 1 299 Kč
Ušetříte 38%
Registrovaní zákazníci navíc získávají na příští nákupy______________ aktuální kurz 1bod/1Kč 23 věrnostních bodů
na prodejně min. 1ks
množství 
 
 
Kategorie: AKCE TEFAL
Kód: tefKI170D40
Záruka:
Výrobce: TESCOMA
 
 

Konvice rychlovarná nerezová Tefal KI170D40 Express II 1,7 l

 

Varná konvice Tefal Express uspokojí i tu nejpočetnější a nejnáročnější rodinu. Díky jejímu velkému objemu 1,7 l uvaříte dostatek vody i pro velkou skupinu lidí. Její nerezové provedení v kombinaci s jednoduchým designem se hodí do každé kuchyně. 


Klíčové vlastnosti rychlovarné konvice Tefal Express II Inox KI170D40

  • Velký objem 1,7 litru
  • Příkon 2400W
  • Vyjímatelný filtr
  • Oboustranný vodoznak
  • 360° otočná základna
  • Nerezová rychlovarná konvice
  • Snadná manipulace

 


Konvice je vybavena skrytou spirálou z nerezové oceli a podstavcem ze stejného materiálu. 360° otočná základna dovoluje položení konvice v jakémkoliv směru. Vyjímatelný filtr zabraňuje usazování vápníku, a vy se tak nemusíte obávat žádného vodního kamene či jiných nečistot. Víko konvice je opatřeno zpomalovačem otevírání pro vaše maximální bezpečí. Konvice Tefal Express dále disponuje oboustranným velkým vodoznakem a samozřejmostí je také tlačítko Zap./Vyp. 


Tefal Express II Inox

Topné těleso

Aby uvaření vody a následné čištění bylo co možná nejsnazší a nejrychlejší, disponuje rychlovarná konvice Tefal Express II Inox skrytým topným tělesem

Tefal Express II Inox

Jednoduché plnění

Konvici se snadno napustí prostřednictvím hubice, takže ji není ani potřeba otvírat. Ušetřete si pro sebe každé ráno trochu času.

Tefal Express II Inox

Velký objem

Pro připravení teplého nápoje pro celou rodinu je zapotřebí uvařit velké množství vody. Celkový objem konvice činí 1,7 litru a momentální množství vody v konvici jednoduše zkontrolujete pomocí vodoznaku.