Mixér ponorný tyčový TEFAL Turbomix Plus HB100138

ico Doporučujeme
img

Dosahuje kvalitní výkon a poradí si s mixováním různých pokrmů, od polévek, přes zahuštěné omáčky, omáčky až po nápoje a koktejly

Cena s DPH 396 Kč
Běžná cena 699 Kč
Ušetříte 43%
Registrovaní zákazníci navíc získávají na příští nákupy______________ aktuální kurz 1bod/1Kč 11 věrnostních bodů
na prodejně min. 1ks
množství 
 
 
Kategorie: AKCE TEFAL
Kód: tefHB100138
Záruka: 2 roky
Výrobce: TEFAL
 
 

Mixér ponorný tyčový TEFAL Turbomix Plus HB100138

 

Podpora na každý den

To je ponorný mixér TEFAL HB100138, který jistě najde uplatnění v každé domácnosti. Je to šikovný pomocník, který zvládne mixování na jednotku. Hravě si poradí s přípravou polévek, omáček, nápojů, koktejlů, či jiných mixovaných pokrmů. Pokud máte doma malé děti, oceníte jeho pomoc určitě každý den. Svou práci zvládá za velmi krátkou dobu a tím ten váš ušetří pro jiné aktivity.

Podpora na každý den - TEFAL HB100138

Kvalitní výkon.

Tento mixér zpracuje různé druhy potravin. Jeho výkon je velmi kvalitní. Celkový příkon tohoto pomocníka je 350 W. Velmi jednoduše se s ním manipuluje a uvedení do provozu je také skutečně snadné. Má jednu rychlost a tak není na ovládání nic, co by bylo možné pokazit. Obsluhu tak zvládne i naprostý začátečník.

Dokonalé tělo

Ponorný mixér je vyroben z kvalitního plastu. Obsahuje nádobku, odměrku na mixování o objemu 800 ml. V bílé barvě je velmi neutrální a tak se bude určitě hodit i do vaší kuchyně. Má na sobě očko na zavěšení, proto ho můžete mít opravdu stále po ruce, zavěšený například nad pracovní deskou. Váží pouhých 720 gramů. Je vysoký 30,7 cm, široký 10,8 cm a hluboký 15,2 cm. Místo tak pro něj určitě najdete.

Dokonalé tělo - TEFAL HB100138

Snadná údržba

Nápověda jako je tento ponorný mixér se velmi snadno udržuje v čistotě. Když ho ihned po použití opláchnete teplou vodou, nemusíte mít obavy ze zdlouhavého čištění. Mixér můžete použít přímo v hrnci, ve kterém budete pokrm připravovat a vařit, a tak nebudete mít znečištěné žádný jiný nádobí. Je proto nejen šikovný pomocník, ale i velmi praktický. Neváhejte a dopřejte si tento malý zázrak ještě dnes, jeho pomoc oceníte.