FORMA NA PEČENÍ CHLEBA EMILE HENRY, OVÁLNÁ, GRANÁTOVÁ

img
forma-na-peceni-chleba-emile-henry-ovalna-granatova-37906.jpg forma-na-peceni-chleba-emile-henry-ovalna-granatova-37907.jpg
 
 

Jeidnečná keramická forma na chléb je uzpůsobena pro jakýkoliv oválný bochník, díky své hloubce umožňuje i pečení bezlepkových produktů. Provoňte svůj domov vlastnoručně upečenou Šumavou.

Cena s DPH 2 590 Kč
Registrovaní zákazníci navíc získávají na příští nákup 77 věrnostních bodů
na dotaz
množství 
 
 
Kategorie: PEČENÍ CHLEBA
Kód: pot345501
Záruka:
Výrobce: POTTEN PANNEN
 
 

Informace o produktu

Emile Henry forma na řemeslný chléb a bochník typu Šumava, oválná, granátová

Není nic nad doma upečený, voňavý chleba! Tato novinka roku 2020 firmy Emile Henry má skutečně velkorysou kapacitu a je značněuniverzální, oslovuje nejen všechny milovníky klasických českých pecnů, ale i ty, kteří pečou z bezlepkových či jiných ne zcela tvarově stabilních těst. Upečete v ní i malý bochník kulatý.
Tvar formy na chléb vychází opět z podoby tradiční klenuté pece, má chytře upravené, rozšířené otvory pro unikání páry tak, což v kombinaci se žáruvzdornou keramikou Emile Henry zajistí, že během celé doby pečení bude uvnitř formy ideální stupeň vlhkosti a stálá teplota, upečený chléb tak bude krásně nadýchaný s křupavou kůrkou.
Nový tvar plně gazované formy i samotného víka, které jsou mimochodem do sebe  stohovatelné, uspokojí i ty nejnáročnější. Dno formy je vybaveno drážkami, aby šel bochník dobře vyklopit. 

  • rozměry vnější: 34 x 22,5 x 14,5 cm
  • rozměry vnitřní: 31 x 19,5 x 14 cm
  • váha: 2,7 kg
  • maximální/pracovně využitelný objem: 5/2 l