Hrnec tlakový Tefal Clipso Perfect 7,5 l P4624833

ico Výprodej
ico Náš tip
img
 

Tefal tlakový hrnec Clipso Minut Perfect s objemem 7,5 l vlastní třívrstvé sendvičové dno. Jedná se o hliníkový plát, který je zabudovaný do nerezové oceli. Je tak zajištěný rovnoměrný rozvod tepla a pevnost v průřezu.

Cena s DPH 4 999 Kč
Běžná cena 5 499 Kč
Ušetříte 9%
Registrovaní zákazníci navíc získávají na příští nákup 499 věrnostních bodů
na prodejně min. 1ks
množství 
 
 
Kategorie: AKCE TEFAL A ROWENTA
Kód: tefP4624833
Záruka: 2 roky
Výrobce: TEFAL
 
 

Hrnec tlakový nerez indukční Clipso Perfect 7,5 l P4624833

 

Jídlo připravené vždy na čas!

Pokud často a rádi vaříte delikátní pokrmy, ve vaší kuchyni by určitě neměl chybět tlakový hrnec. Co byste ale řekli tomu, že váš hrnec umí nejen dobře a rychle vařit, ale je na tolik chytrý, že vás upozorní, jakmile bude jídlo hotové? Vybavte svou domácnost inteligentním tlakovým hrnec Tefal Clipso Minut Perfect 7,5 l a posuňte své vaření zase o krok dále. 

Vařte efektivně, rychle a zdravě!

Tefal Clipso Minut Perfect 6 je jedním z nejlepších tlakových hrnců, se kterým vám půjde vaření téměř samo. Nabízí množství praktických vychytávek a díky moderním inovacím i značné zjednodušení práce při vaření. S celkovým objemem 7,5 litrů bude vhodný i do vícečetných rodin. Snadno s ním připravíte dostatek jídla pro 6-8 lidí, a to vše pomocí jediného hrnce.
 

Automatická kontrola vaření

Jednou z největších předností tlakového hrnce je patentovaný elektronický časovač, se kterým nikdy na přípravu jídla nezapomenete. Jednoduše si nastavíte, jak dlouho se má váš pokrm připravovat a časovač vás po uplynutí dané doby upozorní zvukovou signalizací, díky které budete vždy vědět, že je jídlo již hotové.

Vysoce kvalitní provedení

Hrnec je vyroben z velmi kvalitní nerezové oceli 18/10 a vlastní třívrstvé sendvičové dno. Jedná se o hliníkový plát, který je zabudovaný do nerezové oceli. Je tak zajištěný rovnoměrný rozvod tepla a pevnost v průřezu. Speciální nerezové dno umožňuje použití na všech typech vařičů, včetně indukce.
 

Jednoduchá manipulace

K výčtu skvělých vlastností patří exkluzivní systém otevírání a zavírání pomocí jedné ruky. Díky tomu budete mít volnost při práci a vždy jednu ruku připravenou pro jiné činnosti. O vaši ochranu se postará 5 bezpečnostních pojistek. Samozřejmostí je naprosto bezpečné, zdravotně nezávadné provedení, ohleduplné k životnímu prostředí. Neobsahuje olovo, kadmium ani PFOA.

Pokrmy v páře plné chuti

Součástí balení je také parní košík, které pomůže uchovat všechny vaše ingredience chutné a plné vitamínů. V kuchyni ho jistě využijete při přípravě pokrmů určených k napařování nebo vaření. Síto navíc disponuje praktickým držákem a jeho vyjmutí bude velmi snadné, aniž byste přišli do kontaktu s horkým nádobím. Kromě časovače jsou všechny součástky tohoto modelu vhodné pro mytí v myčce nádobí.

 

 • Vyroben z kvalitní nerezové oceli 18/10
 • Snadná manipulace díky exkluzivnímu systému otevírání/zavírání pomocí jedné ruky
 • Patentovaný elektronický časovač, který vám zaručí dokonalou kontrolu nad vařením.
 • Třívrstvé sendvičové dno: hliníkový plát zabudovaný do nerezové oceli zajištující dokonalé rozložení tepla a pevnost v průřezu
 • Vybaven 5 pojistkami pro bezpečné použití
 • Včetně parního koše
 • Vhodný pro všechny typy vařičů včetně indukčního
 • Záruka na kovové části hrnce 10 let
 • Lze mýt v myčce nádobí

Parametry:
 
 • Objem: 7,5 l
 • Materiál: nerezová ocel 18/10
 • Barva: vínová
 •